24 تیر, 1403 | July, 14, 2024
آلتکوین اخبار اخبار فوری فاندامنتال مقالات منتخب سردبیر

بایننس جفت های معاملاتی جدیدی از جمله FLOKI، BONK و ZK اضافه می کند.

بررسی آخرین فهرست‌های ارزهای دیجیتال و واکنش‌های بازار بایننس: بینش در مورد جفت‌های معاملاتی جدید برای ارزهای دیجیتال مختلف.

 

بایننس جفت های معاملاتی کریپتو را گسترش می دهد:

در 18 ژوئن، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، رسماً معرفی جفت های معاملاتی جدید FDUSD، USDC و USDT را اعلام کرد. این گسترش شامل ارزهای رمزنگاری برجسته مانند SATS (1000SATS)، Dogwifhat (WIF)، Notcoin (NOT)، Bonk (BONK)، zkSync (ZK) و Floki (FLOKI) است. معامله گران اکنون می توانند با این طیف متنوع از دارایی های دیجیتال تعامل داشته باشند و پویایی جدیدی را به بازار بیاورند.

 

مروری دقیق بر جفت های معاملاتی جدید:

در تلاش برای افزایش انعطاف پذیری معاملات، آخرین پیشنهاد بایننس شامل جفت های معاملاتی متقاطع و حاشیه ایزوله می شود. به طور خاص، جفت‌های حاشیه متقاطع جدید 1000SATS/FDUSD، BB/FDUSD، BONK/FDUSD، ETHFI/USDC، FIRO/USDT، FLOKI/FDUSD، NOT/FDUSD، PEOPLE/FDUSD، W/FDUSD، WIF/FDUSD، و ZK هستند. /FDUSD. علاوه بر این، جفت های معاملاتی حاشیه ایزوله منعکس کننده بیشتر این موارد هستند و از استراتژی های متنوع برای معامله گران باتجربه حمایت می کنند. کاربران VIP می‌توانند از تجارت بدون کارمزد در جفت‌های FDUSD بهره ببرند و لایه دیگری از مزیت را اضافه کنند.

 

پیامدهای بازار فهرست های جدید:

اقدام Binance برای فهرست کردن میم کوین‌های محبوب و در عین حال فرار مانند WIF، BONK و FLOKI در جفت‌های FDUSD، گمانه‌زنی‌های بازار را برانگیخته است. قیمت این توکن ها در 24 ساعت گذشته شاهد کاهش چشمگیر بوده است. به عنوان مثال، zkSync (ZK) 22 درصد کاهش یافت و طبق آخرین داده ها با قیمت 0.2212 دلار معامله شد. به طور مشابه، میم کوین های مبتنی بر Solana BONK و WIF به ترتیب 11٪ و 14٪ کاهش یافتند که FLOKI کاهش 11٪ را ثبت کرد.

 

نتیجه:

تلاش مستمر بایننس برای گسترش گزینه‌های معاملاتی، راه‌های بیشتری را به معامله‌گران برای کشف استراتژی‌های سرمایه‌گذاری متنوع می‌دهد. با این حال، ارزهای دیجیتال تازه فهرست شده، به ویژه میم کوین ها، نوسانات شدید قیمت را تجربه کرده اند که منعکس کننده نوسانات ذاتی بازار کریپتو است. سرمایه گذاران و معامله گران باید آگاه و محتاط باشند و از جفت های جدید به نفع استراتژیک خود استفاده کنند و در عین حال ریسک ها را به طور موثر مدیریت کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *