24 تیر, 1403 | July, 14, 2024
آلتکوین اخبار اخبار فوری تکنیکال فاندامنتال مقالات منتخب سردبیر

توکن ترامپ علیرغم تردیدهایی که پشت توکن DJT است، 31 درصد کاهش می یابد.

ترامپ ارتباط با توکن DJT را تایید یا تکذیب نکرده است، اما یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین و رهبران صنعت شک و تردیدی را در مورد راه‌اندازی آن توسط تیم ترامپ ایجاد کردند.

 

MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ در میان شایعاتی مبنی بر راه‌اندازی یک توکن «رسمی» روی سولانا توسط تیم دونالد ترامپ، بیش از 30 درصد سقوط کردند. Pirate Wires در پستی در 17 ژوئن X به 63800 دنبال کننده خود ادعا کرد: “در هر مکالمه، ترامپ یک توکن رسمی به نام TrumpCoin با علامت DJT راه اندازی می کند.”

 

Pirate Wires مدعی شد که پسر 18 ساله ترامپ، بارون، “پیشگام” این توکن بوده است. با این حال، تیم دونالد ترامپ راه اندازی توکن را تایید نکرده است، و شرکت های داده بلاک چین مانند Bubblemaps به نظر می رسد مطمئن هستند که DJT در واقع با نامزد ریاست جمهوری مرتبط نیست.

 

این سازمان خاطرنشان کرد که حدود 67 درصد از عرضه در یک خوشه و 43 درصد از کل عرضه بر روی بازارساز خودکار مبتنی بر سولانا، Raydium است. داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد، علی‌رغم تردیدهای گسترده، TRUMP در یک بازه زمانی کوتاه چهار ساعته پس از شایعات 31 درصد سقوط کرد و به 7.46 دلار رسید.

 

از زمان انتشار این خبر، بیش از 150 میلیون دلار از ارزش بازار TRUMP با مضمون Make America Great Again پاک شده است.

 

میم کوین دونالد ترمپ (TREMP) مبتنی بر Solana در بازه زمانی مشابهی قبل از بازگشت به 0.76 دلار، 36.8 درصد از 0.95 دلار به 0.60 دلار سقوط کرد. جالب اینجاست که توکن جئو بودن (BODEN) مرتبط با جو بایدن، رقیب اصلی ترامپ در ریاست جمهوری، بیش از 22 درصد کاهش یافت.

 

در همین حال، DJT با وجود ناشناخته بودن نسبتاً ناشناخته، در 18 ژوئن به 120 میلیون دلار افزایش یافت. با این حال، داده های Birdseye نشان می دهد که اولین تعداد زیادی از توکن های DJT در 22 آوریل ساخته شده است.

 

در حالی که صنعت در انتظار تایید ترامپ است، چندین رهبر صنعت نسبت به عاملان احتمالی پشت پرتاب توکن ابراز ناامیدی کردند، که در زمانی اتفاق افتاد که نامزدهای ریاست جمهوری مانند ترامپ، بایدن و رابرت اف کندی جونیور شروع به جدی‌تر گرفتن صنعت کرده‌اند. انتخابات ریاست جمهوری آینده نزدیک است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *