24 تیر, 1403 | July, 14, 2024
اخبار اخبار فوری فاندامنتال مقالات منتخب سردبیر

دونالد ترامپ می گوید می خواهد تمام بیت کوین باقی مانده در ایالات متحده ساخته شود.

اوایل سه‌شنبه، ترامپ با مدیران شرکت استخراج بیت کوین CleanSpark Inc و Riot Platforms که در فهرست نزدک قرار دارد، ملاقات کرد.

 

دونالد ترامپ می خواهد تمام بیت کوین باقی مانده در ایالات متحده را استخراج کند. نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری، بیت کوین را آخرین خط دفاعی در برابر ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) می داند. دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا، روز سه شنبه گفت که می خواهد تمام بیت کوین باقی مانده در ایالات متحده ساخته شود و بار دیگر تاکید کرد که این امر به کشور کمک می کند تا بر انرژی مسلط شود.

 

ماینینگ بیت کوین ممکن است آخرین خط دفاعی ما در برابر CBDC باشد. نفرت بایدن از بیت کوین فقط به چین، روسیه و چپ کمونیست رادیکال کمک می کند. ما می خواهیم تمام بیت کوین باقی مانده در ایالات متحده ساخته شود!!! این به ما کمک می کند «انرژی غالب است»، ترامپ در پست آخر شب در پلتفرم رسانه اجتماعی Truth Social گفت.

 

Trump's post on Truth Social. (Truth Social)

پست ترامپ احتمالا نشان می دهد که او مایل است استخراج بیت کوین بیشتری توسط شرکت های آمریکایی با استفاده از منابع محلی انجام شود. داده‌ها نشان می‌دهد که نقاط داغ استخراج کنونی چین، کشورهای آسیای مرکزی، السالوادور و برخی از کشورهای اروپایی مانند آلمان هستند.

 

اوایل روز سه‌شنبه، ترامپ، اولین نامزد ریاست‌جمهوری ایالات متحده که کمک‌های ارز دیجیتال را پذیرفت، با مدیران شرکت استخراج بیت‌کوین CleanSpark Inc. و Riot Platforms که در فهرست نزدک قرار دارد، ملاقات کرد. گزارش شده است که رئیس جمهور سابق به شرکت کنندگان در رویداد Mar-a-Lago گفت که معدنچیان به تثبیت تامین انرژی شبکه کمک می کنند.

طبق گفته Coingecko، عرضه بیت کوین به 21 میلیون محدود شده است که قرار است تا سال 2140 استخراج شود. در حال حاضر، 90 درصد از منابع استخراج شده است.

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *