24 تیر, 1403 | July, 14, 2024
اخبار منتخب سردبیر

مدیر عامل بایننس به شایعات پاسخ می دهد و می گوید مدیر اجرایی ایالات متحده “یک استراحت شایسته را انجام می دهد”

علیرغم استعفای برایان شرودر به عنوان مدیر عامل بخش ایالات متحده صرافی در بحبوحه شکایت های SEC و CFTC، مدیر عامل Binance، Changpeng Zhao ادعا کرد که این خروج عادی بوده است.

 

 

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، گمانه زنی های مربوط به جدایی بایننس. برایان شرودر، مدیر عامل ایالات متحده را رد کرد و خاطرنشان کرد که او پس از یک دوره موفقیت آمیز در شرکت، “یک استراحت شایسته می گیرد”.

 

Binance.US یکی از زیرمجموعه‌های Binance Holdings است و صرافی مستقر در ایالات متحده اخیرا شاهد استعفای تعداد انگشت شماری از مدیران ارشد دیگر در میان شکایت‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) است.

 

در بیانیه ای در 15 سپتامبر از طریق X (توئیتر سابق)، CZ از مردم خواست تا “FUD” را در مورد تغییرات اخیر مدیران اجرایی نادیده بگیرند، زیرا او اظهار داشت که شرودر پس از انجام تمام کارهایی که “در هنگام پیوستن به آن” انجام می داد، شرکت را دوستانه ترک می کند. دو سال پیش.”

 

Binance.US تحت رهبری او سرمایه را افزایش داد، محصولات و خدمات خود را بهبود بخشید، فرآیندهای داخلی را مستحکم کرد و سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورد که همه اینها به ایجاد یک شرکت انعطاف پذیرتر به نفع مشتریان کمک کرد. ما از کمک های او سپاسگزاریم.» CZ گفت.

 

بایننس با شکایت از SEC و CFTC به دلیل چندین مورد نقض قوانین SEC و CFTC، از جمله فروش ادعایی اوراق بهادار ثبت نشده و سوء استفاده از وجوه مشتریان، با شکایت مواجه است. به عنوان بخشی از شکایت خود، SEC ادعا کرد که شعب ایالات متحده و بین المللی Binance به طور غیرقانونی وجوه را بین یکدیگر ترکیب کرده اند.

 

در میان شکایت، Binance.US در 13 سپتامبر اعلام کرد که یک سوم کارکنان خود را اخراج می کند و شرودر سمت خود را به عنوان مدیرعامل ترک می کند. در 14 سپتامبر، دو جدایی دیگر از مدیران گزارش شد زیرا کریشنا جووادی، رئیس حقوقی و سیدنی ماجلیا، مدیر ارشد ریسک تصمیم به ترک شرکت گرفتند. این خروج گمانه زنی ها را در X تقویت کرد مبنی بر اینکه بایننس ممکن است با مشکلات حقوقی بدتری از آنچه قبلاً تصور می شد روبرو شود.

 

CZ ظاهراً با اشاره به شکایت‌ها در پست X خود، همچنین اظهار داشت که بازار کریپتو «اکنون در مکان متفاوتی نسبت به دو سال پیش قرار دارد» زیرا شرکت‌های ارز دیجیتال با «محیط نظارتی خصمانه فزاینده‌ای مواجه هستند». از نظر او، مدیر عامل جدید Binance.US، نورمن رید، “فرد مناسب” برای رهبری صرافی ایالات متحده در این دوره جدید است.

 

بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال از نظر حجم در جهان است. از زمانی که سومین صرافی بزرگ، FTX، در نوامبر 2022 ورشکست شد و مدیران FTX متهم به کلاهبرداری شدند، تحت نظارت فزاینده ای قرار گرفت.

منتقدان می گویند بایننس در مورد شیوه های تجاری خود به اندازه کافی شفاف نبوده و حلال بودن خود را ثابت نکرده است. با این حال، CZ این نگرانی‌ها را کنار گذاشته و بیان کرده است که شرکت «هیچ مشکل نقدینگی» ندارد و ادعاها علیه آن بی‌اساس است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *