24 تیر, 1403 | July, 14, 2024
آلتکوین اخبار فاندامنتال مقالات منتخب سردبیر

پس از راه اندازی کمپین فیستا، حجم معاملات بای بیت یورو افزایش یافت.

با توجه به حجم معاملات، بای بیت یکی از سه صرافی برتر ارزهای دیجیتال در جهان است. اخیراً از افزایش قابل توجه حجم معاملات یورو خبر داده است. این افزایش به دنبال راه اندازی کمپین یورو صفر فیستا در اوایل ماه جاری به عنوان تلاشی برای نشان دادن تعهد خود به بازار اروپا است. این یک پلت فرم رقابتی و مقرون به صرفه برای معامله گران ارزهای دیجیتال اروپایی فراهم می کند.

 

فیستا فیستا کارمزد صفر یورویی Bybit با افزایش 13 درصدی حجم معاملات روزانه مواجه است:

جوآن هان، مدیر فروش و بازاریابی در Bybit بر اهمیت این حرکت تاکید کرد. به گفته او، حذف کارمزد در معاملات یورو، ارزهای دیجیتال را برای اروپایی‌ها ساده و دموکراتیزه می‌کند. او گفت که اروپا یک منطقه کلیدی رشد برای آنها است، از این رو آنها می خواهند این کار را برای افرادی در آن منطقه که علاقه مند به ارزهای دیجیتال هستند آسان کنند تا در هنگام استفاده از سیستم های خود بدون هیچ گونه مشکلی این کار را انجام دهند.

 

تأثیر کمپین فیستا EUR Zero Fees Bybit خود را احساس کرده است. از زمان معرفی، این صرافی شاهد افزایش 13 درصدی متوسط ​​روزانه در حجم مبادلات جفت یورو در مقایسه با ارقام آوریل بود. این امر نه تنها سهم آنها را در بازار کریپتو اروپا تقویت می کند، بلکه باعث می شود آنها به رتبه دوم بورس هلند از نظر حجم معاملات تبدیل شوند. این نشانه ای از گسترش آن در سراسر قاره است.

 

Bybit به دنبال ایجاد یک حوزه رمزنگاری پر انرژی و فراگیر است که به همه کاربران اروپایی خدمت می کند – بنابراین چیزی بیش از یک محرک کاهش هزینه. هدف این برنامه دستیابی به شفافیت با حذف هزینه های پنهان است تا مردم بتوانند آزادانه بدون ترس از هزینه های غیر منتظره در آن شرکت کنند. علاوه بر این، Bybit روش خرید با یک کلیک Google Pay را از طریق 35 ارز می‌پذیرد و از این طریق به اروپایی‌ها اجازه می‌دهد دارایی‌های دیجیتال را با سادگی که قبلاً در هر پلتفرمی دیده شده است، خریداری یا بفروشند.

 

Bybit به معامله گران اروپایی با فرآیندهای تراکنش یکپارچه قدرت می دهد:

چیزی که Bybit را در بین دوستداران ارزهای دیجیتال اروپایی متمایز می کند، تأکید آن بر تجربه کاربر است. به سختی کار می‌کند تا همه چیز را آسان‌تر و سریع‌تر کند تا زمانی که حتی متوجه وجود موانعی در مسیر سفر شما به فضای ارزهای دیجیتال نشوید.

در نهایت، افزایش حجم مبادلات بای‌بیت در یورو نشان‌دهنده تعهد آن به خدمت به بازار اروپا است. این فرآیندهای تراکنش یکپارچه و مقرون به صرفه را برای تجار محلی ارزهای دیجیتال فراهم می کند. از طریق کمپین هایی مانند Zero Fees Fiesta و همچنین ویژگی های دیگر که به طور خاص برای کاربران مستقر در این منطقه طراحی شده اند. امیدوار است که چنین افرادی را با ابزارهای لازم برای موفقیت در بازارهای مربوطه توانمند کند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *