24 تیر, 1403 | July, 14, 2024
آلتکوین اخبار اخبار فوری فاندامنتال مقالات منتخب سردبیر

Roaring Kitty با تئوری توطئه تولد 4 میلیون سهام GME دیگر خریداری می کند

کیت گیل، معروف به Roaring Kitty چهار میلیون سهم دیگر GameStop (GME) خریداری کرد و دارایی خود را به بیش از 9 میلیون سهم به ارزش 262 میلیون دلار افزایش داد.

 

کیت گیل، تاجر سهام، که به دلیل مشارکت در گیم استاپ (GME) معروف است، سهام بیشتری از GME خریداری کرده است. گیل که به صورت آنلاین با نام‌های Roaring Kitty و DeepFuckingValue شناخته می‌شود، در 13 ژوئن پست کرد که 4 میلیون سهم دیگر از GME را خریداری کرده است. این باعث می شود کل سهام معامله گر به بیش از 9 میلیون دلار برسد که ارزش آن در زمانی که GME در آن روز بسته شد، حدود 262 میلیون دلار بود.

 

 

معامله گر همچنین گزینه های تماس GME خود را که قرار بود هفته آینده منقضی شود، بسته است.

جامعه فکر می کند Roaring Kitty ممکن است به هیئت مدیره GME بپیوندد:

از آنجایی که سهام گیل از مرز 9 میلیون عبور کرد، اعضای جامعه شروع به حدس و گمان کردند که ممکن است معامله گر سهام در حال آماده شدن برای پیوستن به شرکت بازی به عنوان عضوی از هیئت مدیره آن باشد.

با استناد به پرونده GameStop، یک معامله گر سهام معتقد است که سهام تازه انباشته شده، گیل را به چهارمین سهامدار بزرگ GME تبدیل کرده است. معامله گر فکر می کند که حرکت سهام ممکن است قیمت GME را به 200 دلار برساند. در همین حال، یک معامله گر دیگر پیش بینی می کند که Roaring Kitty به هیئت مدیره ملحق خواهد شد که منجر به افزایش قابل توجه قیمت می شود.

 

جیکوب اسلید، بنیانگذار Mt. Zion Market Ventures، گفت که گیل در حال حاضر همان تعداد سهامی را دارد که رایان کوهن، مدیرعامل GameStop هنگام پیوستن به شرکت فاش کرد. علاوه بر این، یک پست در حساب رسمی X Gill از یک میم از کمدی کمدی The Office به این توطئه دامن زد.

 

 

اسلید همچنین ادعا می کند که GameStop یک تخم مرغ عید پاک را با اشاره به Roaring Kitty به وب سایت خود اضافه کرده است. مدیر اجرایی همچنین حدس زد که جلسه سالانه GameStop به 17 ژوئن منتقل شد زیرا روز ملی «گربه خود را به محل کار ببرید». مدیر اجرایی معتقد است که این ممکن است اشاره ای به گیل روی گیم استاپ باشد.

 

تجدید حیات GME Roaring Kitty:

در 2 ژوئن، قیمت GME افزایش یافت زیرا Gill موقعیت 180 میلیون دلاری را در سهام نشان داد. گیل در Reddit خود از یک موقعیت 115.7 میلیون دلاری در سهام GME و 65.7 میلیون دلار در گزینه های تماس پرده برداری کرد. افشای جدید بازار را تکان داد و باعث افزایش قیمت سهام شد. Robinhood تنها 20 دقیقه پس از ارسال گیل به روز رسانی، شاهد افزایش 19 درصدی GME بود.

 

با افزایش قیمت‌ها، اعضای انجمن حدس می‌زدند که اگر قیمت‌ها در 7 ژوئن با نرخ معاملات بعد از ساعت 67.50 دلار باز شوند، ارزش سهام گیل در نهایت ممکن است 1 میلیارد دلار باشد. با این حال، قیمت‌ها به آن نقطه قیمت نرسیدند. در حال حاضر، قیمت هر سهم GME 29 دلار است.

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *