10 اسفند, 1402 | February, 29, 2024
اخبار اخبار فوری فاندامنتال منتخب سردبیر

شرکت استخراج بیت کوین Phoenix Group عرضه سهام را به تاخیر انداخت به دلیل روز ملی امارات متحده عربی

راه اندازی معاملات عمومی گروه فونیکس در بورس اوراق بهادار ابوظبی به 5 دسامبر 2023 منتقل شد.

 

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال گروه Phoenix در حال آماده شدن برای راه اندازی معاملات عمومی خود پس از مشاهده بیش از حد اشتراک قابل توجه در طول فروش پیش از بازار در 21 نوامبر است. راه اندازی معاملات عمومی فینیکس به تعویق خواهد افتاد زیرا این شرکت تاریخ عرضه اولیه عمومی آتی (IPO) خود در بورس اوراق بهادار ابوظبی (ADX) را اصلاح کرده است.

 

طبق اعلامیه ای در 28 نوامبر، شرکت استخراج ارز دیجیتال انتظار دارد به دلیل تعطیلات رسمی اعلام شده برای روز ملی امارات متحده عربی، سهام خود را به جای 4 دسامبر 2023، در 5 دسامبر عرضه کند. روز ملی امارات متحده عربی که در 2 دسامبر جشن گرفته می شود، یادآور تشکیل امارات است.

وزارت منابع انسانی و امارات روزهای 2، 3 و 4 دسامبر را به عنوان تعطیلات عمومی برای بخش خصوصی اعلام می کند.در این اطلاعیه آمده است: «برای گرامیداشت این مناسبت و اطمینان از مشارکت همه جانبه در IPO، گروه فینیکس تاریخ عرضه خود را به 5 دسامبر 2023 تغییر داده است.

 

همانطور که قبلاً اعلام شده بود، گروه فونیکس با موفقیت عرضه اولیه سهام خود را با 33 بار اشتراک بیش از حد در 18 نوامبر بست و گزارش داد که پیشنهاد 907,323,529 سهام آن با “تقاضای فوق العاده” روبرو شد. فینیکس گفت که سرمایه‌گذاران خرده فروشی 180 بار بیش از حد اشتراک کردند، در حالی که سرمایه‌گذاران حرفه‌ای در 22 برابر بیش از حد اشتراک مشارکت داشتند.

 

فینیکس یک اپراتور معدن مستقر در امارات است که در حال توسعه یکی از بزرگترین تاسیسات معدنی در خاورمیانه است. طبق گزارش ها، این شرکت حداقل از جولای 2023 در مورد راه اندازی IPO در امارات متحده عربی بحث کرده است.

 

امارات متحده عربی به عنوان یکی از دوست‌دارترین حوزه‌های قضایی در جهان مبنی بر رمزنگاری، ظهور کرده است و طرح‌های مختلفی از جمله چندین منطقه آزاد اقتصادی متمرکز بر Web3 را برای حمایت از توسعه کریپتو راه‌اندازی کرده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *