30 خرداد, 1403 | June, 19, 2024
آلتکوین اخبار اخبار فوری فاندامنتال مقالات منتخب سردبیر

گزارش: دونالد ترامپ حمایت از ارزهای دیجیتال را در رویداد جمع آوری کمک های مالی دو برابر می کند.

طبق گزارش‌ها، دونالد ترامپ در این رویداد هدف خود را برای تبدیل شدن به «رئیس‌جمهور رمزارز» اعلام کرد و ۱۲ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

 

بر اساس گزارش اخیر رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، حمایت از ارزهای دیجیتال خود را به عنوان بخشی از کمپین ریاست جمهوری 2024 خود تشدید می کند و اکنون هدف خود را برای تبدیل شدن به “رئیس جمهور ارزهای دیجیتال” اعلام کرده است.

 

ترامپ که در 7 ژوئن به نقل از منابع آشنا با این موضوع منتشر شد، ظاهراً در یک رویداد جمع آوری کمک مالی در سانفرانسیسکو به میزبانی شریک عمومی کرافت ونچرز، دیوید ساکس و میلیاردر فناوری Chamath Palihapitiya، اعلام کرد که «او رئیس‌جمهور ارزهای دیجیتال خواهد شد».

 

گزارش شده است که این رویداد به ترامپ کمک کرد تا 12 میلیون دلار برای حمایت از تلاش های تبلیغاتی خود قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 5 نوامبر جمع آوری کند. ترامپ همچنین حمایت خود از ارزهای دیجیتال و برنامه‌های خود برای پیشبرد صنعت را تکرار کرد و در عین حال به قصد حزب دموکرات برای اتخاذ رویکرد مخالف با مقررات سخت‌گیرانه اشاره کرد – که صنعت کریپتو ایالات متحده معمولاً از آن به عنوان مقررات اجرایی یاد می‌کند.

 

این ادعا به دنبال تصمیم بحث برانگیز بایدن در مورد ارزهای دیجیتال است:

این تنها یک هفته پس از آن است که جو بایدن، رئیس‌جمهور کنونی ایالات متحده پس از وتوی قطعنامه‌ای که می‌توانست بولتن حسابداری کارکنان کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شماره 121 – دستورالعمل‌های بحث‌برانگیز حسابداری کریپتو که مؤسسات را ملزم می‌کند، رد کند، با واکنش شدید صنعت ارزهای دیجیتال مواجه شد. که دارایی‌های کریپتو را نگه می‌دارند تا دارایی‌های کریپتو را به عنوان بدهی در ترازنامه خود ثبت کنند.

 

این به دنبال چندین اعلامیه عمومی اخیر ترامپ است که حمایت خود را از صنعت کریپتو نشان می دهد. در 26 می، کوین تلگراف گزارش داد که ترامپ بار دیگر تاکید کرد که ایالات متحده نباید به چیزی کمتر از مقام اول در صنعت کریپتو بسنده کند.

 

ترامپ در پستی در 25 ماه مه در Truth Social – یک پلت فرم رسانه اجتماعی متعلق به گروه رسانه و فناوری ترامپ – اعلام کرد: “کشور ما باید در این زمینه پیشتاز باشد، جایگاه دومی وجود ندارد.” او افزود: «من نسبت به شرکت‌های ارزهای دیجیتال و همه چیزهای مرتبط با این صنعت جدید و رو به رشد بسیار مثبت و باز هستم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *