24 فروردین, 1403 | April, 12, 2024
آلتکوین اخبار اخبار فوری فاندامنتال مقالات منتخب سردبیر

اگر تتر USDT را روی Tron حذف کند، تأیید یا رد نمی کند.

تتر مشخص نکرد که آیا قصد دارد پشتیبانی از Tron را پس از اینکه رقیب Circle به دلیل نگرانی های ایمنی شبکه را کنار گذاشت یا خیر، کنار بگذارد یا خیر.

 

صادرکننده استیبل کوین، تتر، پاسخ قطعی در مورد اینکه آیا پشتیبانی از شبکه ترون را متوقف خواهد کرد یا نه، پس از اینکه رقیبش Circle در روز سه‌شنبه، 20 فوریه، استخراج استیبل کوین خود را بر روی بلاک چین متوقف کرد، ارائه نکرد. تتر در بیانیه ای به کوین تلگراف در پاسخ به سوالی درباره Circle و اینکه آیا تتر در حال بررسی حرکتی مشابه است، گفت: «توکن های تتر روی چندین بلاک چین صادر می شوند که به سادگی لایه های انتقالی برای چنین توکن هایی هستند.

 

«Tether این قابلیت را حفظ می‌کند که تراکنش‌ها را در هر لایه حمل‌ونقل که مستقیماً پشتیبانی می‌شود برای انجام وظایف انطباق خود حفظ کند. با این حال، تتر به طور فعال ایمنی هر یک از لایه های حمل و نقل پشتیبانی شده را برای اطمینان از بالاترین استانداردها برای جامعه ما نظارت می کند.

 

بر اساس گزارش شفافیت تتر مورخ 21 فوریه، شبکه Tron دارای بیش از 51.8 میلیارد USDT است که بیش از نیمی از تقریباً 101 میلیارد توکن USDT صادر شده در چندین بلاک چین را شامل می شود. 76.2 میلیون دلار اضافی برای تأمین نقدینگی کوتاه مدت برای توکن در شبکه Tron کنار گذاشته شده است.

 

نظرات تتر در پاسخ به اعلامیه Circle در 20 فوریه، با شرکت فاش کرد که فوراً به استخراج USDC در Tron پایان می دهد و به تدریج پشتیبانی از شبکه را متوقف می کند و گفت که این تصمیم با “تلاش ها برای اطمینان از اینکه USDC مطابقت دارد” است. قابل اعتماد، شفاف و ایمن باقی می ماند.»

 

در ماه ژانویه، گزارشی از سازمان ملل اعلام کرد که «USDT در بلاک چین ترون به دلیل «سهولت، ناشناس بودن و کارمزد پایین تراکنش‌های آن» برای کلاهبرداری‌های سایبری و پول‌شویی در آسیای جنوب شرقی به یک انتخاب ترجیحی تبدیل شده است. تتر این گزارش را رد کرد و گفت سازمان ملل ردیابی USDT و سابقه همکاری مجری قانون این شرکت را نادیده گرفته است.

 

این بیانیه تاکید کرد که بیش از 300 میلیون دلار USDT مورد استفاده در جنایات را «طی چند ماه گذشته» مسدود کرده است، از جمله 225 میلیون دلار که در نوامبر 2023 به عنوان بخشی از تحقیقات ایالات متحده در مورد یک سندیکای قاچاق انسان در جنوب شرقی آسیا مسدود شده بود.

 

گروه ناظر اخلاق، کمپین برای پاسخگویی، در نوامبر 2023 به سناتورهای ایالات متحده نامه نوشت و مدعی شد که ترون “در چندین اقدام اجرای قانون بین المللی شامل میلیاردها دلار در معاملات توسط گروه های متهم به جنایت سازمان یافته و نهادهای تحریم شده نام برده شده است.” کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مارس 2023 از بنیاد ترون و بنیانگذار جاستین سان شکایت کرد و مدعی شد که آنها اوراق بهادار ثبت نشده و معاملات دستکاری انجام داده اند که سان آن را رد می کند.

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *