24 فروردین, 1403 | April, 12, 2024
اخبار منتخب سردبیر

داده‌های گوگل: در اروپا شیبا اینو محبوب‌تر از دوج کوین است

داده‌های گوگل ترندز نشان می‌دهد که ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) که از میم الهام گرفته‌شده‌است، محبوب‌تر از رقیب خود دوج کوین (DOGE) است که توسط ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، در سراسر اروپا پشتیبانی می‌شود.

مطالعه‌ای که توسط askgamblers.com با استفاده از داده‌های موتور جستجوی پیشرو جهان انجام شد، نشان داد که در حالی که بیت‌کوین (BTC) محبوب‌ترین ارز دیجیتال در اروپا است، شیبا اینو در جایگاه دوم قرار گرفت و محبوبیت اتریوم را شکست داد.

این مطالعه نشان داد که در 21 کشور در سراسر اروپا بیت کوین بیشترین جستجو را برای ارز دیجیتال داشته است. پس از آن شیبا اینو که محبوب‌ترین ارز دیجیتال در هفت کشور از جمله بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، اوکراین و روسیه بود، قرار گرفت.

بعد اتریوم در چهار کشور از جمله سوئد، اسلواکی و لتونی قرار گرفت. کاردانو (ADA) در رتبه بعدی قرار گرفت و جستجوها را برای سه کشور پیشتاز کرد. پس از آن دوج کوین قرار گرفت که بیشترین جستجو را برای ارزهای دیجیتال در یونان و آلبانی داشت.

 طبق داده‌های گوگل ترندز علاقه به  ارز دیجیتال افزایش یافته است

گوگل ترندز از یک رویکرد شاخص مانند برای نشان‌دادن علاقه جستجو استفاده می‌کند، اما ارقام دقیق را نشان نمی‌دهد. با این وجود، نشان می‌دهد که علاقه به  ارز دیجیتال از 12 به 20 در دو هفته گذشته از مجموع 100 واحد رسیده‌است.

نتایج SHIB احتمالا اخیراً با پیشرفت‌هایی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال تقویت شده‌است، که شامل راه‌اندازی یک پورتال سوختن است که پاداش‌هایی را برای کسانی که توکن‌های خود را می‌سوزانند و پذیرش رو به رشد بازرگانان توزیع می‌کند.

میانگین زمان نگهداری کاردانو و شیبا اینو برای کاربران کوین بیس بیش از 120 روز است که نسبت به سایر دارایی‌های رمزنگاری‌شده برتر است. بر اساس داده‌های نشان‌داده‌شده در صفحات قیمت کوین‌بیس، ADA کاردانو یک زمان نگهداری معمولی ۱۲۱ روزه دارد.به این معنی که کاربران ADA در پلتفرم دارایی‌های خود را بیش از چهار ماه قبل از «فروش آن یا ارسال آن به حساب یا آدرس دیگری» نگه می‌دارند.

به طور مشابه، رمزارز شیبا اینو دارای زمان نگهداری معمولی 120 روزه است. بر اساس صرافی ارزهای دیجیتال، مدت زمان نگهداری طولانی «نشانه‌ای از روند انباشتگی» است، در حالی که زمان نگه‌داری کوتاه «نشان‌دهنده افزایش حرکت توکن‌ها است».

منبع: cryptoglobe

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *