30 خرداد, 1403 | June, 19, 2024
آلتکوین اخبار اخبار فوری فاندامنتال منتخب سردبیر

وکیل کریپتو می گوید تسویه حساب 20 میلیون دلاری 99.9 درصد برنده ریپل است.

دیتون به شدت این ایده را رد کرد که نتیجه شکایت حتی نتیجه 50-50 برای SEC بود و ادعا کرد که به برتری 90-10 به نفع ریپل نزدیکتر شده است.

 

جان ای. دیتون، وکیل برجسته ارزهای دیجیتال، بینش هایی را در مورد شکایت ریپل لبز XRP علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارائه کرده است. او معتقد است که تسویه حساب به ارزش 20 میلیون دلار یا کمتر، یک پیروزی حقوقی قابل توجه برای شرکت خواهد بود.

 

در پست اخیر X در رسانه اجتماعی، دیتون به شدت این ایده را رد کرد که نتیجه شکایت حتی نتیجه 50-50 برای SEC بود و ادعا کرد که به برتری 90-10 به نفع ریپل نزدیک شده است. اظهارات دیتون به دلیل پستی از استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل انجام شد که نشان دهنده یک شکست قانونی دیگر برای SEC بود.

 

دیدگاه دیتون با احساسات جامعه ارزهای رمزنگاری شده طنین انداز می شود، که عموما تسویه حساب پیشنهادی 20 میلیون دلاری را به عنوان یک راه حل مثبت برای ریپل می دانند. این ارزیابی عواقب بالقوه شکایت XRP و محیط نظارتی گسترده تر برای ارزهای دیجیتال را در نظر می گیرد.

 

پست استوارت آلدروتی بیشتر به داستان می افزاید و اشاره می کند که SEC در این هفته با شکست دیگری روبرو شد و به یک سری از شکست ها ادامه داد. به گفته آلدروتی، در پرونده SEC علیه Govil، مدار دوم حکم داد که SEC نمی تواند بدون نشان دادن آسیب مالی واقعی به “سرمایه گذاران” درخواست یک جایزه قابل توجه انصراف دهد.

 

در دسامبر 2020، SEC اقدام قانونی علیه آزمایشگاه های ریپل آغاز کرد و این شرکت را متهم کرد که با فروش اوراق بهادار ارائه نشده است. در نهایت، زمانی که قاضی آنالیسا تورس تشخیص داد که این دارایی در هنگام معامله در بازار ثانویه یک اوراق بهادار نیست، یک سابقه ایجاد شد. علاوه بر این، با کاهش اتهامات علیه مدیران ریپل، پرونده دستخوش تغییرات قابل توجهی شد.

 

در همین حال، قاضی تورس اخیراً برای دستوری در مورد درخواست مشترک SEC و ریپل برای ارائه یک برنامه توجیهی برای رسیدگی به فروش نهادی XRP موافقت کرده است. این به بخشی از شکایت XRP مربوط می شود که در آن شرکت مشخص شد قوانین اوراق بهادار را نقض کرده است. قاضی تورس به طرفین دستور داد تا حداکثر تا 9 نوامبر یک برنامه توجیهی مشترک ارائه دهند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *