10 اسفند, 1402 | February, 29, 2024
اخبار اخبار فوری منتخب سردبیر

Bybit خدمات خود را در بریتانیا به دلیل “اخطار نهایی” تنظیم کننده مالی متوقف می کند.

صرافی ارز دیجیتال Bybit که دفتر مرکزی آن در دبی قرار دارد، گفت که خدمات خود را به ساکنان بریتانیا از ماه اکتبر به دلیل «تغییرات مقرراتی» متوقف خواهد کرد.

 

 

صرافی ارزهای دیجیتال Bybit که مقر آن در دبی است، در پاسخ به قوانین معلق اداره رفتار مالی این کشور یا FCA، خدمات خود به بریتانیا را تعلیق کرده است.

در اطلاعیه 22 سپتامبر، Bybit اعلام کرد که با عدم اجازه دادن به برنامه‌های حساب جدید، خدمات به ساکنان بریتانیا را از اول اکتبر به حالت تعلیق در می‌آورد. این حرکت با تعلیق سپرده های جدید، قراردادهای جدید و تغییر در موقعیت ها برای کاربران فعلی در 8 اکتبر به دنبال خواهد بود.

«با توجه به معرفی قوانین جدید در رابطه با بازاریابی و ارتباطات کسب‌وکارهای رمزنگاری توسط اداره رفتار مالی بریتانیا. […] Bybit انتخاب کرده است که مقررات را فعالانه بپذیرد و خدمات ما را در این بازار متوقف کند.

 

تاریخ بای‌بیت برای پایان دادن به خدماتش به ضرب‌الاجل FCA برای بازاریابی شرکت‌های دارایی‌های رمزنگاری به کاربران در بریتانیا می‌رسد تا از قوانین خاصی با هدف ارائه رژیم‌های بازاریابی «روشن، منصفانه و غیر گمراه‌کننده» پیروی کنند. FCA برای اولین بار قوانین را در ژوئن اعلام کرد و در 21 سپتامبر اخطار دیگری صادر کرد که مهلت 8 اکتبر و خطر اتهامات جنایی را به شرکت ها یادآوری کرد.

 

به گفته Bybit، تعلیق خدمات به شرکت این امکان را می‌دهد تا تلاش‌ها و منابع خود را متمرکز کند تا بتواند به بهترین شکل مقرراتی را که توسط مقامات بریتانیا در آینده مشخص شده است، رعایت کند. FCA پیشنهاد کرد که برخی شرکت‌ها می‌توانند تا ژانویه 2024 مهلت داشته باشند تا با قوانین بازاریابی مطابقت داشته باشند، اما به تأیید قبلی از تنظیم‌کننده نیاز دارند.

 

Bybit با استناد به “توسعه نظارتی اخیر” در آن زمان، تعطیلی مشابهی از خدمات در کانادا را در ماه مه اعلام کرد. با این حال، این شرکت به بازارهای جدیدی از جمله قزاقستان گسترش یافته است، جایی که در ماه مه تأییدیه اصولی برای فعالیت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات نگهداری رمزارز را دریافت کرد.

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *