10 اسفند, 1402 | February, 29, 2024
اخبار اخبار فوری فاندامنتال مقالات منتخب سردبیر

ETF های بیت کوین در 6 روز 95000 بیت کوین جمع آوری می کنند که به 4 میلیارد دلار AUM نزدیک می شود.

Fidelity’s (FBTC) و BlackRock’s iShares Bitcoin Trust (IBIT) هر دو بیش از 1.2 میلیارد دلار ورودی در شش روز اول معاملات داشته اند.

 

صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اکنون پس از شش روز کامل معاملات، 95000 بیت کوین را در اختیار دارند و دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) به 4 میلیارد دلار می‌رسد. در داده‌های افشا شده توسط اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، هجوم سرمایه به ETFهای اخیراً راه‌اندازی شده از خروجی‌های Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) پیشی گرفته است. دارایی های تحت مدیریت GBTC در شش روز اول معاملات 2.8 میلیارد دلار کاهش یافته است.

 

در میان ETF ها، Fidelity’s (FBTC) و BlackRock’s iShares Bitcoin Trust (IBIT) هر دو بیش از 1.2 میلیارد دلار ورودی داشته اند. اگرچه FBTC ورودی کمی بالاتر دارد، IBIT در حال حاضر AUM بیشتری دارد، با 1.4 میلیارد دلار در مقایسه با نزدیک به 1.3 میلیارد دلار Fidelity.

 

جدیدترین: علیرغم اینکه $GBTC یک جمعه ۵۹۰ میلیون دلاری را مشاهده کرد، The Nine با ۶۲۳ میلیون دلار (سومین روز برتر)، $IBIT و $FBTC هر دو بیش از 200 میلیون دلار، در حالی که $BTCO و $HODL بهترین فروش‌های خود را تا به امروز داشتند. . TOT NET FLOWS در +$1.2b ایستاده است، زیرا Aum Nine به $4b در مقابل GBTC-2.8b $ رسیده است و سهم Aum را به 14% افزایش می دهد.

 

ETF اینویسکو در رتبه سوم قرار گرفت و رشد ثابتی را حفظ کرد. جمعه، 19 ژانویه، با جذب بیش از 63 میلیون دلار، بهترین روز خود را برای جریان ورودی رقم زد، اگرچه کل دارایی های تحت مدیریت آن از مرز 200 میلیون دلار فراتر نرفته است. ETF VanEck نیز بهترین روز خود را برای جریان ورودی روز جمعه داشت و مجموع دارایی های تحت مدیریت خود را به بیش از 100 میلیون دلار رساند.

 

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط حساب X (توئیتر سابق) CC15Capital در 17 ژانویه، ETF‌های بیت‌کوین در پنجمین روز معاملاتی خود، مجموعاً 440 میلیون دلار بیت‌کوین از سرمایه‌گذاران به دست آوردند.

 

IBIT بلک راک با 8700 بیت کوین به ارزش نزدیک به 358 میلیون دلار پیشتاز بود. داده‌ها نشان می‌دهد که 9 صندوق ETF، به استثنای Grayscale، تقریباً 68500 بیت کوین به ارزش حدود 2.8 میلیارد دلار از زمان آغاز به‌کار گرفته‌اند.

 

در همین حال، در 18 ژانویه، بالچوناس داده هایی را به اشتراک گذاشت که بر “Newborn Nine” – اصطلاح او برای ETF های جدید بیت کوین به استثنای GBTC – 34٪ افزایش در حجم معاملات روزانه را تا پنجمین روز معاملات تجربه کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *